KONST / Litografier / Färglitografi 12555611
nr 1255 5611
Robert Benson
(f. 1939), Storbritannien
Färglitografi, Signerad, numrerad 68/175, bladets mått: 80x60
Kondition: gulnat blad
Robert Benson, brittiskfödd konstnär och filmare född 1939, verksam i Sverige.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 20 maj 2019
kl 19:54:42
16/5 09:07:31
Robert Benson
Läs mer om Robert Benson